محل تبلیغات شما
هیچکس به من نگفت

که طولانی شدن غیبت شما ، به خاطر نداشتن یار است ، و من چقدر دیر دانستم که من هم می توانم یار شما باشم. اصلا در فکر من نمی گنجید که یاران تو از همین کره خاکی و تعدادی از آن ها از همین خاک پاک ایرانند.

اگر به من گفته بودند که یاران شما ، منتظر شما هستند ، گناه در زندگیشان راه ندارد و اخلاقشان ستودنی است ، هرگز گناه نمی کردم و م بسیار خوش اخلاق بودم ، اما دیر فهمیدم و ندانسته سمت گناه رفتم و در جوانی و غرور بلوغ ، دچار بداخلاقی هایی شدم.

اما می دانم حالا هم دیر نشده اگر شروع کنم قبولم می کنی و مهر خادمی بر پیشانیم می زنی که خادم تو ارباب عالم است.

من حتی تعداد یاران شما را که بیشتر از 313 نفر هستند را نمی دانستم ، اما وقتی شنیدم که به این تعداد محدود نمی شوند و دسته های بعدی هم در راه یاری شما ، قیام می کنند خوشحال شدم و امیدوار.

سال ها منتظر سیصد و اندی مرد است
آنقدر مـــــــرد نبودیم که یـــارش باشیم

هیچکس به من نگفت...5

هیچکس به من نگفت...4

هیچکس به من نگفت...3

، ,نمی ,یاران ,هم ,گناه ,راه ,شما ، ,به من ,از همین ,که یاران ,یاران شما

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژه‌های دانشجویی برای مهندسی مکانیک freedom-alice smokolelov (تکنــولــــوژی وفنــــاوری شهرستان مینودشت) Andre's memory محصول فروشگاه فایل اکی - فروش انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... دانلود رایگان فیلم سایت رسمی هواداران رزیدنت ایول خرید اسپینر فیجت بلوتوثی ارزان قیمت چراغ دار فندکی شارزی فلزی اسپیکر دار