محل تبلیغات شما
هیچکس به من نگفت

که رمز دیدار شما ، پاکی و دوری از گناه است.

به ما نگفتند که در دیدار علی بن مهزیار اهوازی که بیست سال به انتظار ایستاد تا شما را ملاقات کند به او فرمودی که علت دوری از شما ، چند گناهی بود که انجام می دادی.

و فرمودی که علت در پشت پرده بودن ما ، اعمال بد شما شیعیان است و اگر شما پیمان پاکی که با امامان خود بسته بودید را فراموش نمی کردید ، پرده ها کنار می رفت.

کاش به ما گفته بودند که چشم پاک ، سزاوار سیمای پاک است نه چشمی که به هرکس و ناکس نگاه انداخته و زلف پریشان دیگران را خیره شده ، کجا این چشم می تواند خال مشکین صورت شما را مشاهده کند ؟!!!

مگر اینکه با باران اشک ، آن آلودگی ها را شستشو دهد و به کنترل در آورد چشمی را ، که وظیفه اش کرنش است در هنگام روبرو شدن با نامحرم.به ما نگفتند که سید بن طاووس و شیخ مفید و سید مهدی بحرالعلوم – که به دیدارت نائل شده اند – اهل گناه نبودند، یعنی ما هم باید اینچنین باشیم.کاش می دانستم که هر گناه ، فاصله را دورتر می کند و هر ترک گناهی ، قدمی است برای رسیدن به رضایت شما.

کاش می دانستم که باید مایه زینت شما باشم نه باعث شرمساری.

هیچکس به من نگفت...5

هیچکس به من نگفت...4

هیچکس به من نگفت...3

، ,کاش ,کند ,گناه ,پرده ,هیچکس ,به ما ,که به ,نگفتند که ,ما نگفتند ,فرمودی که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارز دیجیتال کنترلرهای صنعتی simloletac kinsdovegwork skynwellveere نمایندگی فروش سانترال پاناسونیک panasonic credlestelib کار و تجارت | تبلیغات و بازاریابی | نیازمندی های اینترنتی in the world of fantasy عشق تو