محل تبلیغات شما
مشهور است که امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف، منتقم خون حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام هستند. اما چگونگی انتقام گرفتن از قاتلان آن حضرت، با توجه به اینکه قرن‌ها از مرگ‌شان گذشته، باید در ظرفی بزرگ‌تر از محدوده زمانی و مکانی تعریف شود.
عقیق:وجود مقدس حضرت بقیه‌الله الاعظم اروحنا له الفداء در معارف اسلامی به عنوان خونخواه کشته کربلا» شناخته شده‌اند و شیعیان همراهی با آن امام منصور برای گرفتن انتقام خون امام حسین علیه‌السلام و یارانش را یکی از آرزوهای بزرگ خود می‌دانند. چراکه نام امام حسین علیه‌السلام و امام مهدی علیه‌السلام برای شیعیان یادآور یک حکایت ناتمام است؛ حکایتی که آغازگر آن حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و پایان‌بخش آن حضرت بقیه‌الله الاعظم علیه‌السلام است.
شفیعی سروستانی در این گفت‌وگو توضیح داده است که: جریان تقابل بنی‌هاشم و بنی‌امیه تا پایان تاریخ و روزی که امام مهدی عجل‌الله تعالی فرجه الشریف ظهور می‌کنند، ادامه خواهد داشت. تا آنکه پیش از ظهور آن حضرت، فردی به نام عثمان بن عنبسه از نوادگان ابوسفیان و هند جگرخوار که با عنوان سفیانی شناخته می‌شود، از 

هیچکس به من نگفت...5

هیچکس به من نگفت...4

هیچکس به من نگفت...3

امام ,علیه‌السلام ,حضرت ,انتقام ,حسین ,شیعیان ,علیه‌السلام و ,امام حسین ,از قاتلان ,آن حضرت ,آن حضرت، ,حضرت بقیه‌الله الاعظم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید اخبار فناوری و تکنولوژی کانون آگهی و تبلیغاتی تابان گلستان tobestneckind فروشگاه فایل دانشجویی دلتنگیام stupecimra آفتاب مهر گروه معارف استان کردستان sicalrores