محل تبلیغات شما
اولین اجلاس سراسری فعالان مهدوی به همت مجمع راهبردی اندیشه مهدوی در مرکز همایش های حرم مطهر رضوی با حضور مدیران موسسات برتر مهدوی و اندیشمندان این حوزه برگزار شد.

ابراÙیم رØیسی
اولین اجلاس سراسری فعالان مهدوی به همت مجمع راهبردی اندیشه مهدوی در مرکز همایش های حرم مطهر رضوی با حضور مدیران موسسات برتر مهدوی و اندیشمندان این حوزه برگزار شد.

این اجلاس با سخنان حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان دبیر مجمع راهبردی اندیشه مهدوی آغاز شد.

حجت الاسلام پناهیان در این همایش با اشاره به کاربردی بودن موضوع مهدویت گفت: اگر مفاهیم ظهور از زندگی ما خارج شود، تبدیل به مفهوم تشریفاتی می شود که مانع استفاده کاربردی از این مفهوم است.

وی با انتقاد از اینکه گاهی بالندگی در مفاهیم مهدویت که از جانب برخی ارائه می‌شود، مشاهده نمی‌شود: اندیشمندان علاوه بر صیانت از اندیشه مهدوی باید تلاش کنند تا این مفهوم حرکتی رو به جلو داشته باشد و بتواند مشکلات زندگی امروز را مرتفع کند.

پناهیان تاکید کرد: هر گاه توانستیم مفاهیم مهدوی را به زندگی امروز مردم پیوند بزنیم، آنگاه توانستیم

هیچکس به من نگفت...5

هیچکس به من نگفت...4

هیچکس به من نگفت...3

مهدوی ,اجلاس ,اندیشه ,اندیشمندان ,برگزار ,پناهیان ,اندیشه مهدوی ,مجمع راهبردی ,برگزار شد ,اولین اجلاس ,راهبردی اندیشه ,راهبردی اندیشه مهدوی ,مجمع راهبردی اندیشه ,سراسری فعالان مهدوی ,اولین اجلاس سراسری

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

amesesik ollarabspa Steven's info roiccounsyncran آفــــــریـــــنـــــش flisrowlora آپدیت نود 32|یوزر نیم و پسورد نود 32| ورژن 9 |اسمارت سکوریتی Gaylene's life دانلود فیلم ایرانی ریتا موبایل______________Rita mobile